Spekulacja na Kursie Litecoin

Rabbit
Starszak

Spekulacja na Kursie Litecoin

Postautor: Rabbit » 18 lut 2017, 19:52

Litecoin to chyba jedna z pierwszych walut po Bitcoin. Swoją drogą dlaczego nie ma tematu Namecoina? Można to kopać razem z BTC. Trudno wyczuć, przez poprzedni rok traktowałem jako pewniaka żeby trzymać środki, bo trzymało cenę i nie spadało, dzisiejsza na poziomie 0,0036 to masakra. Są straty. Diabli wiedzą czy to trzymać czy sprzedać. Akceptują wszystkie Polskie giełdy to może widzą moc, której ja już nie widzę. Nadzieja że Chiny nie popuszczą, to ich twór było nie było. Zobaczymy ;)
Awatar użytkownika
Bitcoin.edu.pl
Site Admin

Re: Spekulacja na Kursie Litecoin

Postautor: Bitcoin.edu.pl » 19 lut 2017, 16:02

Rabbit pisze:
18 lut 2017, 19:52
Litecoin to chyba jedna z pierwszych walut po Bitcoin. Swoją drogą dlaczego nie ma tematu Namecoina? Można to kopać razem z BTC. Trudno wyczuć, przez poprzedni rok traktowałem jako pewniaka żeby trzymać środki, bo trzymało cenę i nie spadało, dzisiejsza na poziomie 0,0036 to masakra. Są straty. Diabli wiedzą czy to trzymać czy sprzedać. Akceptują wszystkie Polskie giełdy to może widzą moc, której ja już nie widzę. Nadzieja że Chiny nie popuszczą, to ich twór było nie było. Zobaczymy ;)
Twórca Litecoin pracuje obecnie w Coinbase - sam obstawia że cena może spaść do zero i projekt LTC się zakończy. Na chwilę obecną pasmo spadków :o
Awatar użytkownika
Bitcoin.edu.pl
Site Admin

Postautor: Bitcoin.edu.pl » 21 lut 2017, 23:26

Ryzykownie może ale po plusach z Pascal, Ripple i GND sprzedanych dzisiaj kolo 14 przeskakujemy osobiście na Litecoin przy kursie 0,00342. Instrukcja kopania na bitcoin.edu.pl - kopanie koparkami sha (bitcoinowymi) na zpool.ca . Tu sie może jeszcze wiele zdarzyć 8-)
Awatar użytkownika
Bitcoin.edu.pl
Site Admin

Postautor: Bitcoin.edu.pl » 22 lut 2017, 15:42

Litecoin sprzedany popołudniu po kursie : 0,003484
Przedszkolak
Starszak

Postautor: Przedszkolak » 13 mar 2017, 21:48

Obudził się dzisiaj LTC I z resztą idzie do góry :)
Przedszkolak
Starszak

Postautor: Przedszkolak » 04 kwie 2017, 22:51

I Kto mi powie że Litcoin nie rządzi - 100% w tydzień a przypuszczam że to nie jest ostatnie słowo! Popieram wasz artykuł z dzisiaj, wrzucajcie krótsze ale częściej - załadowałem się jak LTC dobiło 5.5$ teraz to i wierzę w 20$ przy takich obrotach na wszystkich giełdach :lol:
BitcoinFan
Starszak

Postautor: BitcoinFan » 12 kwie 2017, 21:53

Możliwe obecnie i nawet 40$ - SegWit przebił 75%

http://litecoinblockhalf.com/segwit.php

Wstrzymać oddech i tylko czekać na start rakiety. .. :shock:
DASH
Przedszkolak

Postautor: DASH » 22 kwie 2017, 23:14

Rakieta wystartowała. Dzisiaj sprzedałem LTC kupione za 34 zł za 54 zł - pięknie. Oczywiście obserwuję i czekam na odkupienie w atrakcyjnej cenie. NIe muszę chyba nikomu kto obserwuje kurs mówić że to dojdzie do 100 zł - to jest baaardzo prawdopodobne. Będą spadki i znowu pewnie wzrosty. W zeszłym tygodniu cały czas leciało na pysk i wszyscy się wyprzedawali. Trzeba przyznać Chińczykom że przez te swoje wiadomości na twitterach i innych forach ładnie robią kisiel z mózgu grającym na kursie. Jeżeli też gracie i macie jakieś swoje sugestie piszcie. Temat LTC będzie chyba naj naj gorący przez kolejne tygodnie :mrgreen:
LordVader
Przedszkolak

Postautor: LordVader » 24 kwie 2017, 23:36

Widać na bitbay i bitmarket jak ścianka kupujących rośnie. Delikatnie żeby nie wywołać paniki ale skupują. Jak pieprznie w górę to się zacznie zabawa :) Ltc po bitku jest na każdej giełdzie na świecie. To potencjał z 84 mln monet równie wielki jak bit - jak nie większy. Co najwazniejsze dostępny jeszcze dziś w niskiej cenie dla każdego rozpoczynającego przygodę z wirtualnymi walutami. 60 zl na LTC każdy da radę wysupłać - bo 4800 PLN na bitka z tymi samymi możliwosciami technicznymi co LTC to raczej mało kto. 1% wartości prawie BTC = 1 LTC. I to tylko na dziś - wrócę tu za 3 dni rozwinąć temat po wejściu SegWit :mrgreen:
BitcoinFan
Starszak

Postautor: BitcoinFan » 17 lip 2017, 11:59

Z Litecoin święta racja. Dobrze tak przeczytać z perspektywy czasu o czym wtedy było głośno, plotki o Segwit. Teraz mamy powtórkę na BTC i się mocno zastanawiać można w którą stronę to pójdzie. Litecoin wykorzystał temat medialnie, społeczność uwierzyła i wszyscy ruszyli na zakupy. Ciekawe jak to będzie z Bitcoinem

Wróć do „LiteCoin LTC”