Strona 1 z 1

Ustawienia koparki - jaką wybrać - pomoc od podstaw

: 22 lut 2017, 18:30
autor: BitcoinFan
Takie pytanie, od jakiegoś czasu bawię się w crypto ale nigdy nie kopałem niczego.
Czy jest z waszej strony możliwość organizacji dla kilku osób(znajomych zbiorę) i przyjazd we wskazane miejsce? Jaki to koszt.

Chodzi konkretnie o przyjazd z kilkoma koparkami sha, koparką do ETH i może koparką do skryptu. Wprowadzenie jak to podłączyć, jak napisać skrypt, co w tej chwili warto kupić. Na co zwracać uwagę. Na Allegro jest tego sporo, ale przy sprzedaży z tego co wysyłałem zapytania w aukcjach to raczej chętnych nie ma w pomocy ustawienia. Kup i spadaj.

Nie chce też spotkania w celach wiadomości czym jest Bitcoin i jak założyć portfel itd - od tego namnożyło się już sporo doradców na youtube.

Dajcie znać. Wstawiłem też do spotkań - zależy mi na odpowiedzi spotkaniu w marcu, chcę w to wejść, ale widzę że zaglądacie tu co 2-3 dni. To i tutaj wklejam. :)

Re: Ustawienia koparki - jaką wybrać - pomoc od podstaw

: 03 mar 2017, 22:34
autor: Olo
Ja mogę się podjąć - proszę o kontakt na priv

Re: Ustawienia koparki - jaką wybrać - pomoc od podstaw

: 15 mar 2017, 21:37
autor: Rabbit
Próbować SOLO - teraz jeden blok to 77 tyś. Jutro kumulacja w lotto I szansa na szóstkę to 1 do miliarda (nawet więcej) na wygranie. A szansa na wykopania bloku koparką za 1800 (s7) to 1 do mniej niż miliona a i losowanie jest co 10 minut :D

Linki : http://solochance.com