Bitcoin Plus - w perspektywie czasu

BitcoinFan
Starszak

Bitcoin Plus - w perspektywie czasu

Postautor: BitcoinFan » 22 lut 2017, 18:33

To jest ciekawy coin. Mam to i da się zarobić patrząc w przeszłość. Ruch na tej walucie nie jest piorunujący ale jest - i są ruchy. Dobrze zrobiony portfel - reszta podobnie jak BTC, wszystko na tym samym kodzie zasadniczo lata. Nawet teraz przy takich mocnych ruchach ceny Bitcoina do góry się trzyma. Jak ktoś też z tym coinem miał coś do czynienia chętnie pogadam.

:ugeek:
Rabbit
Starszak

Re: Bitcoin Plus - w perspektywie czasu

Postautor: Rabbit » 23 lut 2017, 23:32

BitcoinFan pisze:
22 lut 2017, 18:33
To jest ciekawy coin. Mam to i da się zarobić patrząc w przeszłość. Ruch na tej walucie nie jest piorunujący ale jest - i są ruchy. Dobrze zrobiony portfel - reszta podobnie jak BTC, wszystko na tym samym kodzie zasadniczo lata. Nawet teraz przy takich mocnych ruchach ceny Bitcoina do góry się trzyma. Jak ktoś też z tym coinem miał coś do czynienia chętnie pogadam.

:ugeek:
Wchodzę - jednego muszę mieć to na teraz jakieś 15 zł
Przedszkolak
Starszak

Postautor: Przedszkolak » 04 kwie 2017, 22:58

No to bravo dla każdego co kupił - była mega pompa a i teraz ładną cenę trzyma
BitcoinFan
Starszak

Postautor: BitcoinFan » 17 lip 2017, 12:03

Pompa była na wszystkim to Bit poszedł w górę - a teraz można powiedzieć zaczyna nam się robić trochę bardziej złożona sytuacja. Inne waluty oczywiście mają jakieś tam swoje plusy ale docelowo nie bardzo to przydatne w realnym życiu. Pewnie rozpoczną się jeszcze większe wyprzedaże i będzie można coś ugrać. Taką mam nadzieję :)

Wróć do „Bitcoin plus - XBC”